Plakat WARMIŃSKI/MAZURSKI KONIK WESELNY

40,65 zł

Plakat Fine Art. Ilustracja cyfrowa. Ilustracja nawiązuje do dawnych obrzędów weselnych na Warmii i Mazurach. Młodą parę do ślubu wiózł powóz zaprzężony w najpiękniejszego konia, wybierano go odpowiednio wcześniej, karmiono długo owsem i innymi przysmakami, szczotkowano, a w dniu ślubu w grzywę i ogon wplatano wstążki. Miało to zapewnić młodej parze szczęcie, dostatek i liczne potomstwo. Najstarszy wizerunek konika weselnego znajduje się na kaflu piecowym z 1784r., który można obejrzeć w Muzeum Mazurskim w Szczytnie. Plakat może być oryginalnym pomysłem na prezent ślubny, rocznicę ślubu, lub być po prostu symbolem miłości małżeńskiej na Waszej ścianie. 

  • Nowy
Wymiary: 21x30cm (A4)
Ilość

Ilustracja wydrukowana w technologii druku pigmentowego na wysokiej jakości papierze archiwalnym Solution Fine Art White Velvet o gramaturze 270g. Papier posiada matową powierzchnię z wyraźną fakturą idealnie podkreślającą ostrość obrazu i głębię kolorów reprodukowanych grafik. 

Każda z prac jest na odwrocie sygnowana przez autorkę- stempel i odręczny podpis. 

Wszystkie wydruki są wysyłane w trwałej tekturowej tubie, dzięki czemu dotrą do Ciebie w idealnym stanie. Kolory grafiki na ekranie i na wydruku mogą się nieznacznie różnić. Zamówienie nie zawiera oprawy grafiki widocznej na zdjęciu. 

KO.MAZ
3 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (0)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password