WYJĄTKOWE, BO PERSONALIZOWANE ILUSTRACJE! Marzysz o niezwykłej pamiątce, lub wyjątkowym prezencie dla kogoś bliskiego? Zamów personalizowaną ilustrację! Może to być portret Twój, lub ukochanej osoby, Twojego zwierzaka, rysunek wyjątkowego dla Ciebie przedmiotu, lub miejsca, albo jakiś inny  zwariowany pomysł jak np. portret zakochanej pary, gdzie On to miś polarny,  a Ona- syrenka! 

CZAS OCZEKIWANIA na realizację ilustracji wynosi około 3-4 tygodnie.

CENNIK: Wycena jest sprawą indywidualną. Zakres cen waha się w granicach od 400 do 900 zł i jest wypadkową trzech czynników- ilości postaci na ilustracji, stopnia skomplikowania  oraz formatu wydruku. Prace drukuję na papierze Fine Art w trzech formatach: A4 (20x30cm), A3 (30x42cm) i A2 (42x60cm). 

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE? Skontaktuj się ze mną pisząc maila na adres: ma.illustories@gmail.com Napisz w kilku słowach jaki charakter miałaby mieć ilustracja, a ja odpiszę zadając Ci kilka konkretnych pytań! Odpowiedzi pozwolą mi spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i sprawią, że grafika będzie miała wyjątkowy, osobisty charakter. 

.

.

.

.

.............

.

.

.............

.

.

.............

.

.

.............

.

.

.............

.

.

       

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password