Plakat/kolaż TAJEMNICZY OGRÓD

60,00 zł
Brutto

Plakat KOLAŻ "Tajemniczy ogród"...

Na podstawie dzieł Pere Borrell'a del Caso "Ucieczka przed krytyką" (1874r.), oraz "Kwiaty passiflory i kolibry" (około 1870-83r ) Martina Johnsona Heade. Ilustracja owada z rzędu Straszyków (Phasma gigantissimus) z kolekcji British Library (ok. 1822r.), autor nieznany.

Tajemniczy ogród
Wymiary: 21x30cm (A4)
Ilość

Ilustracja wydrukowana w technologii druku pigmentowego na wysokiej jakości papierze archiwalnym Solution Fine Art White Velvet o gramaturze 270g. Papier posiada matową powierzchnię z wyraźną fakturą idealnie podkreślającą ostrość obrazu i głębię kolorów reprodukowanych grafik. 

Każda z prac jest na odwrocie sygnowana przez autorkę- stempel i odręczny podpis. 

Wszystkie wydruki są wysyłane w trwałej tekturowej tubie, dzięki czemu dotrą do Ciebie w idealnym stanie. Kolory grafiki na ekranie i na wydruku mogą się nieznacznie różnić. Zamówienie nie zawiera oprawy grafiki widocznej na zdjęciu.

.

Oprawa widoczna na zdjęciu (złota rama i podwójne welurowe passe-partout są dziełem wrocławskiej pracowni Oprawiamy w ramy. Istnieje możliwość oprawienia kolażu- wycena indywidualna, czas realizacji około 4 tygodnie).

.

Plakaty drukowane są po dokonaniu zakupu oraz opłaceniu zamówienia w sklepie internetowym. Druk, przygotowanie przesyłki, oraz czas potrzebny przewoźnikowi na dostarczenie paczki zajmuje 5-7 dni. 

TAJ.OG
3 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Komentarze (2)
Oceń

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password